INWESTYCJE W TELEFONIE to komfort i bogactwo

Zazwyczaj twoje zarobki to wynik pracy. W przypadku inwestycji, twoje zarobki będą jedynie wynikiem twojego czasu. Podczas, którego - gdy już sobie pozwolisz na inwestowanie - możesz się jedynie bawić. Graj lekkoducha, który przeobrazi się w milionera. kupi piękny dom z widokiem na ocean i woził się będzie kapitalnymi limuzynami. A i być może miał wpływ na politykę dzięki pieniądzom na kampanię.

INWESTYCJE W APLIKACJI TELEFONICZNEJ - SHORTY i LONGI ---------

INWESTYCJE- FAQ

W telefonie otwórz odpowiednią aplikację i inwestuj

PRAWDZIWA WARTOŚĆ MOJEGO WKŁADU

Najlepiej odzwierciedli wartość twojego wkładu dla rynku, formuła - WARTOŚĆ MINUTY. Tutaj pokazana jest wartość twojego pieniądza dla rynku, w który inwestujesz. Ten parametr głownie wynika z kwoty jaką przeznaczasz. Wiadomo, że im wyższa wartość, tym większa korzyść finansowa w stosunku do czasu zamrożenia wkładu

SHORTY

Inwestycje krótkoterminowe polegają na tym abyś w czasie od zainwestowania był określony - wskazany - czas na serwerze. ALE - UWAGA - wypełnił ten czas w ciągu 1 doby od chwili podjęcia inwestycji! 

MOŻLIWOŚCI INWESTOWANIA

Możesz naraz mieć tylko jedną inwestycję. Więc inwestuj swoje pieniądze mądrze. Zwłaszcza w długoterminowe.

OPROCENTOWANIE

Przy każdej inwestycji masz również podane oprocentowanie, czyli wartość jaką wypracują twoje pieniądze. Naturalnie im większe tym lepsze. Ale pamiętaj, że ten parametr pokazuje wartość od kwoty, bez względu na czas na jaki zamrozisz pieniądze. Więc nie kieruj się jedynie tym parametrem, mimo, że wygląda smakowicie.

LONGI

Długoterminówki różnią się głównie tym, że mrożą twoje pieniądze na dłuższy czas ale nie wymagają abyś wypełnił ten czas w ciągu doby. Dostaniesz zwrot swoich pieniędzy + zysk w momencie gdy wypełnisz czas określony przy inwestycji w dowolnym okresie.

SHORTY

Inwestujesz kwotę i po upływie podanego czasu - aktywności na serwerze, otrzymujesz zwrot + zysk. Uwaga. Shorty przyznawane są za aktywność w ciągu doby!

Shorty są idealne dla inwestowania niewielkich kwot. Ich oprocentowanie nie przekracza nigdy 100% ale idealnie pomagają podreperować budżet. Zasada jest prosta. Im więcej czasu spędzisz na serwerze w ciągu doby, tym możesz pozwolić sobie na korzystniejszą inwestycję. Najlepsza oprocentowana jest na 99% i wymaga 10 godzina aktywności w czasookresie doby. Inwestycje  wypłacane są po upływie określonego czasu, który wypełnisz w ciągu DOBY! Jeśli wyjdziesz z serwera przed upływem czasu podanego przy inwestycji i wejdziesz ponownie to czas liczony będzie od początku. 

LONGI

Inwestujesz kwotę i po upływie podanego czasu - aktywności na serwerze, otrzymujesz zwrot + zysk. 

Longi są bardzo dobrze oprocentowane. Nigdy nie jest to poniżej 100%. Wymagają też większego wkładu i mrożą pieniądze na co najmniej kilka dni. To znaczy, że jeśli masz inwestycje na 5 dni (7200 minut) to otrzymasz zwrot zainwestowanej kwoty + zysk gdy czas twojej gry od momentu zainwestowania wyniesie 5 dni. Czas się sumuje naturalnie po wyjściu z serwera. I nie masz ram czasowych, w  których masz się zmieścić z tym terminem. Zysk longów zazwyczaj jest bardzo korzystny ale wymaga czasu.

INWESTYCJE W APLIKACJI TELEFONICZNEJ  - KRYPTOWALUTY---------

WKRÓTCE 

W toku

INWESTYCJE W APLIKACJI TELEFONICZNEJ  - AKCJE FIRM--------

WKRÓTCE 

W toku