CNN TV California Channel

Kanał informacyjny

Informacje

W tym miejscu dowiesz się o codziennych wydarzeniach w stanie Kalifornia

Reklamy

Wykup reklamę swojej firmy. Pokaż, że istniejesz i co oferujesz

Praca dla wytrwałych

Już wkrótce otwarty będzie nabór do pracy na nowopowstałej platformie wiertniczej. To ryzykowna praca na wysokości i pod wodą. Tylko dla twardych ludzi. I odpowiedzialnych. Ponieważ wiemy, że w planach jest budowa następnych platform - w różnych odległościach od lądu - to sugerujemy zadbać o swoją przyszłość i zrobić licencję pilota śmigłowców transportowych lekkich i ciężkich aby zapewnić transport ludzi i sprzętu.

UWAGA

INFORMACJA PRAWNA.         W związku z rozbudową infrastruktury i organizacją departamentów informujemy, że zdefiniowano nowy punkt prawny w zakresie wejścia w posiadanie/używanie środków wodnych i powietrznych służb.

Na terenie stanu Kalifornia przycumowane oraz przyziemione są środki ruchome SŁUŻB, takie jak łodzie czy śmigłowce. Mowa o każdym statku powietrznym czy wodnym z oznaczeniem Służb - stosowna okleina! Wtargnięcie oraz uruchomienie i używanie takiego środka bez uprawnień zawodowych jest przestępstwem. W przypadku gdy osoba nieuprawniona do tego, skradnie taki środek i będzie się nim poruszała, zostaną użyte zdecydowane środki przymusu. Armia, która dozoruje w ramach bezpieczeństwa przestrzeń wodną i powietrzną, podejmie radykalne działania używając do siłowego zatrzymania śmigłowców bądź samolotów bojowych. W takim przypadku nastąpi jedno ostrzeżenie zasygnalizowane przelotem nad lub obok uciekiniera. Gdy sprawca i po tym się nie zatrzyma - środkiem wodnym -  zostanie zestrzelony. W przypadku ucieczki środkiem powietrznym, po przelocie ostrzegawczym, sprawca chcąc się poddać, winien dać znać kilkoma przechyłami bocznymi, że się poddaje. I skierować się w stronę lotniska SENORA, po czym zgodnie ze wskazaniami o ruchu lotniczym, wylądować na nim. W przypadku kontynuowania ucieczki, zostanie zestrzelony.

Specjalne życie specjalsów

Do nietypowego i mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło  podczas brawurowej akcji CIA zatrzymania porwanego pociągu z niebezpiecznymi materiałami. Poniższy film obrazuje jak ryzykowne jest życie funkcjonariuszy wszelkich służb, a tym bardziej specjalnych. Bo zdecydowanie próbowali zrobić coś specjalnego, jak zdesantować się na pędzącym pociągu. Zatem, jak specjalne jest życie specjalsów obrazuje film. Uwaga. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.