TRUCKI do codziennej pracy

Znakomicie jeżdżące ciężarówki

Joby i aktywności truckerskie u nas to znakomita zabawa. Dlaczego? Bo sprzęt zachowuje się właściwie. Tak, u nas nawet naczepy mają drobiazgowy handling, aby właściwie oddziaływały na cieżarówkę.

CIĄGNIKI SIODŁOWE

Ponad28 znakomitych ciągników siodłowych  z różnych lat i o różnej mocy

NACZEPY

Napisane naczepy tak, aby wywierały obciążenie na ciężarówkę. Nie każdy truck poradzi sobie z ciężkim ładunkiem, co sprawia, że od drobnego kierowcy, rozwijasz się w kierunku poważnego przewoźnika.

INNE

Traktory, pojazdy dostawcze, czy inne dla przeróżnych aktywności. 

This is the way

Od Krazów, po 700 konne potwory. A wszystko podlega całościowemu systemowi handlingowemu, dzięki czemu każdy sprzęt jeździ do siebie analogicznie. I podana moc ma realne znaczenie.

Ciężarówki rzecz jasna podlegają pod autorski, całościowy system pojazdów. Tutaj konie mechaniczne oraz ciężar pojazdu mają naprawdę znaczenie. Ale oczywiście, jeśli ciężarówki, to i naczepy. Ponieważ oferujemy system bazujący na realnych  parametrach, to ma to sens w przypadku ciężarówek tylko wtedy, gdy odczuwamy to podczas ich pracy. A więc w momencie ciągnięcia naczep. Naczepy z podstawki nie wywierają na ciągnik żadnego wpływu. U nas tak nie jest. Zatem zasadnicze znaczenie ma na jaką ciężarówkę cię stać i jaką kupisz. Po taniości, kupisz Macka z 1953 roku. Nie będzie to Twój wymarzony ciągnik ale wkręcisz się tanio w biznes transportowy. Ale on nie pozwoli ci pociągnąć ciężkich naczep. Zwyczajnie nie da rady. Zatem masz do dyspozycji 28 ciągników siodłowych i zakup każdej ma realne znaczenie w prowadzeniu twojej firmy i możliwościach.

AKTYWNOŚĆ NA RÓZNE SPOSOBY

Dorabiaj lub prowadź poważną firmę

Inwestycja w ciągnik siodłowy to znakomita okazja do zarabiania pieniędzy

ZLECENIA SCRYPTOWE

Wystarczy, że zatrudnisz się w Urzędzie jako trucker i będziesz mógł brać zlecenia oferowane przez scrypt. Zleceń jest mnóstwo i odnawiają się co 5 minut. W tego rodzaju aktywności masz do dyspozycji jedną z dwóch najbardziej wszechstronnych ciężarówek. 

PROWADŹ FIRMĘ

Zatrudnij się jako trucker w Urzędzie i możesz skorzystać z panelu właściciela firmy. Kupuj ciężarówki, zatrudniaj pracowników, weź kredyt aby się rozwinąć, rozwijaj swoje umiejętności i umiejętności pracowników. Zdobywaj certyfikaty aby dostarczać bardziej wymagające ładunki. UWAGA. Ciężarówki zakupione do takiej firmy są dostępne jedynie z pułapu jej zarządzania, a to znaczy, że nie masz jej w prywatnym garażu.

OKAZJONALNE

Obserwuj aktywność w mieście, ogłoszenia i propozycje. Wiele salonów dealerskich bardzo często zamawia transport pojazdów od Blackwing Holding, czy do klienta. Ponadto miasto organizuje różne transporty. Zatem jeśli chcesz to zakup ciężarówkę do prywatnego garażu aby wykonywać te zlecenia.

OPRÓCZ TRANSPORTU CIĘŻKIEGO, MOŻESZ ZARABIAĆ TEŻ INACZEJ

Kup odpowiedni sprzęt aby przewozić ładunki lawetą lub przyczepą

01

TRANSPORT LAWETĄ SAMOJEZDNĄ.

Za dodatkową opłatą możemy zrobić szatę graficzną na twój pojazd i go okleić

Zamów jedną z 4 świetnych lawet i wykonuj zlecenia dla komisów, dealerów, itp

02

PRZYCZEPY - LAWETY

Oferujemy lawety na tradycyjny HAK. Małą i dużą. Taką przyczepę podepniesz pod każdy pojazd posiadający HAK. Szukaj w odpowiedniej sekcji w salonie lub u dealerów.

03

PRZYCZEPY - LAWETY PJ BED

Duże przyczepy na potoczne "siodło". Takie przyczepy podepniesz jedynie pod specjalne samochody. Szukaj w odpowiedniej sekcji w salonie lub u dealerów.

Poniżej dla zainteresowanych, krótka specyfikacja ciężarówek

Praktyczne i istotne informacje dla chcących rozwijać się jako kierowca czy właściciel firmy transportowej. 

1

MACH Seria B 1953 rok - 150 HP - NAPĘD 4x2 (FLAT)

Leciwy ale niezawodny sprzęt. Jego moc i skrzynia biegów pozwalają już tylko dźwigać niezbyt wielkie gabaryty. Najmniejszy i najsłabszy dostępny truck. Jest w stanie ciągnąć niektóre z naczep MAŁYCH. Tani do transportu niewielkiej cysterny oraz naczepy do przewożenia śmigłowców. 

2

WHITE MOTOR Company - Super Power Truck - 1955 rok - 167HP - NAPĘD 4x2 (FLAT)

Ta cieżarówka wygląda niemal identycznie jak starszy Mack, ale jest większa i cięższa. Dzięki temu podejdzie pod nieco większe gabaryty. Tania i dobra do transportu naczepy na wozy bojowe, czy do przewozu ładunków. Oczywiście klasa MAŁYCH. Podejdzie też pod każdą dopuszczoną do ruchu cysternę. 

3

KRAZ 6322 - 2014 rok - 240HP - NAPĘD 6x6 (FLAT)

Toporny ale niezniszczalny Kraz. Jego przewagą w segmencie tanich, jest napęd. Dlatego tak chętnie wykorzystywany jest w transportach między Santa Cataliną, a Kalifornią. Nie dojedziesz szybko ale wiesz, że dojedziesz. Jak na tak tani sprzęt, współpracuje nie tylko z małymi naczepami ale i ze średnimi oraz cysternami. 

4

MAN TGX D1556 - 2018 rok - 420HP - NAPĘD 4x2 (TURBO)

Typowy, współczesny ciągnik siodłowy. Pochodzi pod większość naczep. 

5

PETERBILD 351 - 1965 rok - 335 HP - NAPĘD 6x2 (FLAT)

Niezawodny, mało awaryjny staruszek. I mocny. Mimo wysoko zawieszonego siodła, współpracuje z większością naczep. To świetny bilans ceny do obsługi rynku transportowego.

6

KENWORTH W900D - 1981 rok - 350HP - NAPĘD 6x2 (TURBO)

Ciężki ale w miarę mocny. Dopniesz do niego zdecydowaną większość naczep. 

7

PETERBILD 389 - 1989 rok - 400HP - NAPĘD 6x2  (TURBO)

Maszyna z niezawodnym silnikiem Caterpillara. Szybciej wykończysz się ty niż ten truck. Wysokość siodła nie pozwala podczepić do niego cystern, ale za to targa nawet ciężkie gabaryty.

8

KENWORTH T680 - 2017 rok - 400HP - NAPĘD 6x2 (TURBO)

Klasyka gatunku. Gdyby trucki umiały romansować, to ta ciężarówka byłaby do tego idealna. Piękna, w kilku okleinach i z wieloma dodatkami. W dodatku ma znakomity atut. Pasuje do wszystkich naczep! A to rzadkość. I jak na 400 koni całkiem nieźle sobie radzi. 

9

VOLVO VNL780 - 2018rok - 425HP - NAPĘD 6x4 (TURBO)

Europejski wielkolud na podbój Ameryki. Ten ciągnik ma wiele zalet ale możliwości dodatków oraz napęd są najważniejsze. Współpracuje niemal z każdą naczepą.

10

VOLVO FH XL - 2022 rok - 500HP - NAPĘD 4x2 (TURBO)

Typowy truck bez fajerwerków. Dobra moc i współpraca z ponad połową naczep.

11

KENWORTH T660 - 2017 rok - 500HP - NAPĘD 6x6 (TURBO)

Znakomity silnik i napęd ale wielkość zawieszenia siodła pozwala mu podejść do wysokich naczep z klasy ŚREDNIEJ i DUŻEJ. Piękny ale wybredny.

12

KENWORTH T800 - 2020 rok - 500HP - NAPĘD 8x6 (TURBO)

Nie bez powodu model tej ciężarówki brzmi jak terminator. Największa maszyna jaką możecie nabyć z kapitalnym napędem. Mimo gabarytów współpracuje z ponad połową naczep, a transporty "OVERSIZE" są dla niego błahostką. Ale pamiętaj, że z taką długością ciągnika i ładunku, nie dotrzesz wszędzie i musisz mieć pojęcie o prowadzeniu.

1

DAF XF 530 Super Cab - 2022 rok - 530HP - NAPĘD 4x2 (TURBO)

Współpracuje z ponad połową naczep. Nudny ale mocny ciągnik siodłowy.

2

CATERPILLAR CT660 - 2019 rok - 550HP - NAPĘD 6x6 (TURBO)

Ciężki ale mocny i ze świetnym napędem.                                                                                                      No i Caterpillar, a to niezawodność jeśli chodzi o sprzęt ciężki. Obsługuje niemal każdą naczepę.   

3

KENWORTH W900L - 2021 rok - 565HP - NAPĘD 6x6 (TURBO)

Istna legenda amerykańskich dróg. Najchętniej zamawiany przez firmy wraz z personalizacją.  Potężny i ładny. Mnóstwo dodatków. Targa niemal każdą naczepę.

4

KENWORTH 523 Bullnose - 1955 rok - 250HP  - NAPĘD 4x2 (FLAT)

Stary i niezawodny. Fajne dodatki, klasa sama w sobie. Ma ponad pół wieku ale poradzi sobie z ponad 70% współczesnych naczep.

5

MERCEDES ACTROS 1863LS - 2021 rok - 625HP - NAPĘD 4x2  (TURBO)

Tego współczesnego ciągnika nie trzeba reklamować. Zwarta sylwetka i potężna moc. Kompatybilny z większością naczep.

6

MERCEDES ACTROS 4163 SLT - 2020 rok - 630HP - NAPĘD 8x6  (TURBO)

Drugi truck do zadań specjalnych. Idealny do transportu ładunków ponadgabarytowych czyli najlepiej opłacanych. Ale mimo gabarytów, współpracuje z około połową naczep, które dzięki napędowi dostarczysz w każde miejsce.

7

FREIGHTLINER FLC 120 - 1977 rok - 290HP - NAPĘD 6x2  (TURBO)

W swoich latach był jedną z najzwinniejszych amerykańskich ciężarówek. Współpracuje z około połową naczep.

8

IVECO STRALIS HI WAY - 2016 rok - 500HP - NAPĘD 6x2  (TURBO)

Nisko zawieszony przód trzeba lubić. Ale to dobry truck, z dobrym napędem i rozsądną mocą. Da się podczepić około 70% naczep.

9

KENWORTH T 700 - 2010 rok - 500HP - NAPĘD 6x4  (TURBO)

Zwarty, mocny, świetny napęd i targa ponad 80% naczep. 

10

KENWORTH CD 524 - 1949 rok - 200HP - NAPĘD 6x2 (SUPERCHARGED)

Ponad 70 letni truck na kompresorze. Niebywała konstrukcja. Współpracuje z niemal połową naczep. 

11

PETERBILD 379 EXHD - 1990 rok - 350HP - NAPĘD 6x4 (TURBO)

Typowy, amerykański postrach szos. Podepniesz pod niego ponad 60% naczep.

12

RENAULT PREMIUM - 2015 rok - 350HP - NAPĘD 6x2 (TURBO)

Dobry bilans ceny do możliwości. Niski środek ciężkości nadają komfortu. Współpracuje z ponad 80% naczep.

1

SCANIA R440 - 2016 rok - 440HP - NAPĘD 4x2 (TURBO)

Scani reklamować nie trzeba. Jednak aspekty technicznie nie pozwalają jej ciągnąć cystern. Współpracuje z około połową naczep.

2

SCANIA S730 - 2018 rok - 730HP - NAPĘD 4x2 (TURBO)

Najmocniejsza ciężarówka na naszym rynku. Swobodnie radzi sobie z niemal 60% naczep.    

3

VOLVO FH4 Globtroter XL - 2013 rok - 430HP - NAPĘD 4x2 (TURBO)

Fajny i lubiany ale wybredny. targa mniej niż połowę naczep. Uwaga. ten truck sprzedawany jest tylko w jednej specyfikacji kolorystycznej.

4

FREIGHTLINER  CLASSIC XL - 2010 rok - 435HP  - NAPĘD 6x4 (TURBO)

Jak sama nazwa wskazuje, istna klasyka. Dużo opcji modyfikacji. I kapitalny atut to współpraca z każdą naczepą!

Odpowiedzi na podstawowe pytania

Co oznacza w praktyce TURBO i FLAT

Różnica realna w grze jest prosta. Oprócz mocy (turbo sporo zwiększa moc w handlingu) chodzi o wytrzymałość. Parametr degradacji i uszkodzeń silnika dla FLAT jest ponad połowę mniejszy niż dla TURBO. 

Czy wyszczególniony NAPĘD naprawdę ma znaczenie?

Zdecydowanie. Każdy rodzaj napędu jest definiowany a handlingu, co przekłada się na komfort jazdy jak i możliwości dojazdu w różny teren. A z naczepą to ważne aby się nie zakopać. 

Czemu nie da się podczepić każdej naczepy.

Z prostego powodu. Modele GTA mają czasem kolizje (dla takich naczepy są wyłączone) lub na innej wysokości zawis siodła. Albo zbyt długa kabina w stosunku do reszty ciężarówki i naczepa haczy. Plusem tej sytuacji jest rozwój floty pojazdów, aby pokryć cały rynek transportowy.

OPRÓCZ FIRMY ZARZĄDZANEJ SCYRPTOWO, MOŻESZ KUPIĆ KAŻDY SPRZĘT ODRĘBNIE

1

Udaj się (lub napisz) do BLACKWING HOLDING COMPANY

2

Skonsultuj swoje oczekiwania i potrzeby. 

3

Określ czy zakupujesz personalizację (płatność tylko IRL)

4

Wybierz i zamów sprzęt.

5

W ciągu 2 dni roboczych zostanie ci on dostarczony